O Nas

Nazywam się Tomasz Żłobinski od 1999r zajmuje sie profesjonalnym pielęgnowaniem aut. Od zawsze fascynowały mnie samochody i motoryzacja ,dlatego poświęcam się w 100% dla nich. Firma moja mieści się w Kaliszu, to tu zajmuje się Profesjonalnym Auto-Detalingiem. Car-Pol jest najstarszym jak i najdłużej działającym studiem autodetalingowym w okolicy Kalisza. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji jak i sukcesywne szkolenia wpływają na państwa zadowolenie i wysoki poziom usługi. Wiedza i praktyka którą zdobyłem i zdobywam po to abyście państwo byli zadowoleni z mojej firmy jak i pracy, służy Państwu i przekłada się na Państwa zadowolenie.

Klienci najczęściej dowiadują się o naszej działalności z polecenia od zadowolonych klientów naszego studia i to w nasze ręce powierzają swoje wymarzone samochody abyśmy to my dbali o nie. Oferując usługi które zwykle są bardzo czasochłonne i żmudne, wymagają dłużej wiedzy i umiejętności praktycznych jak i cierpliwości. Nasze usługi wykonywane są na najlepszych renomowanych kosmetykach jak i sprzęcie, po to aby państwa samochody wam służyły i pięknie wyglądały. Wedle prostej zasady państwa auto nasza wizytówka……

Początkowo usługi świadczyliśmy w Kaliszu przy ulicy Karpackiej. Od 2009r. nasza siedziba znajduje się w Kaliszu przy ulicy Obozowej 4. Po ukończeniu szeregu szkoleń, w roku 2010, staliśmy się autoryzowanym punktem SONAX Service, pierwszym w Wielkopolsce jak i w Polsce, również w tym samym roku firma ukończyła cykl szkoleń z zakresu regeneracji skór firmy Ledercentrum.

Obsługujemy klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 oraz w soboty w godzinach od 9 do 15. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty usług: mycia, czyszczenia, prania, polerowania, woskowania aut, zabezpieczania lakieru, regeneracji skór, mycia i zabezpieczania motocykli, łodzi i campingów. Możliwość wykonywania usług u klienta, w warsztatach samochodowych, komisach, salonach samochodowych.

Nasze środki opierają się wyłącznie o renomowanych producentów takich jak Sonax i Ledercentrum. Środki czyszczące najwyższej jakości, bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie jak i certyfikat jakości firmy SONAX gwarantujący wysoką jakość usług. Zadowolenie klienta pozwala nam utrzymywać wysoką pozycję na rynku od wielu lat. Jesteśmy terminowi a nasza praca jest zawsze wykonywana profesjonalnie z dbałością o szczegóły. Firma jest otwarta na wszelkiego rodzaju zlecenia. Podejmujemy się prac indywidualnych, jednorazowych, jak również zajmujemy się zleceniami stałymi.

 

Laureat Nagrody Orły Motoryzacji