Z pasji do jakości i piękna jak i aut!

Od kwietnia 2022 jesteśmy do dyspozycji państwa w Hotelu Hilton Kalisz . Parking podziemny. Do dyspozycji państwa dwa stanowiska strefa mokra i sucha jak i nasze wieloletnie doświadczenie w policzeniu z profesjonalną chemią tworzymy dla państwa zaawansowane studio. Autodetailing jest jedną z tych form działalności, które wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także talentu, cierpliwości i zamiłowania do tego co się robi.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy mają dokładnie te wszystkie cechy. CarPol Profesjonalna Pielęgnacja Aut jest najdłużej działającym studiem detailingowym w okolicy miasta Kalisz. Oferujemy najwyższej klasy usługi zaawansowanej i wysoce profesjonalnej pielęgnacji samochodów, motocykli i łodzi.

Car-Pol jest najstarszym jak i najdłużej działającym studiem autodetalingowym w okolicy Kalisza. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji jak i sukcesywne szkolenia wpływają na państwa zadowolenie i wysoki poziom usługi. Wiedza i praktyka którą zdobyłem i zdobywam po to abyście państwo byli zadowoleni z mojej firmy jak i pracy, służy Państwu i przekłada się na Państwa zadowolenie.

Polerowanie lakieru

Precyzyjnie i przy pomocy profesjonalnych narzędzi odmłodzimy Twoje auto, aby wyglądało jak po wyjeździe z salonu, a nawet lepiej. Renowacja lakieru polega na polerowaniu mechanicznym, w wyniku czego usuwane są zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Efektem prac jest idealnie gładki lakier z głębokim połyskiem, większą głębią, przez co wyraźnie młodsze auto!

Dzięki dodatkowej usłudze zabezpieczenia lakieru powłokami ceramicznymi lub dzięki oklejeniu folią ochronną efekt renowacji utrzymuje się nawet przez kilka lat.

Detailing wnętrz

Usługa, której celem jest usunięcie śladów eksploatacji z tapicerki, wykładzin podłogowych, deski rozdzielczej oraz innych, nawet najmniejszych elementów znajdujących się w środku pojazdu. Cały proces polega na gruntownym oczyszczeniu, renowacji a także konserwacji poszczególnych powłok, w wyniku czego uzyskuje się perfekcyjną czystość i piękny wygląd.

Przywracamy blask elementom skórzanym, materiałom tapicerskim, a także komponentom plastikowym, drewnianym i chromowanym. Dodatkowo usuwamy wszelkie nieprzyjemne zapachy różnego pochodzenia nowoczesną metodą ozonowania.

Powłoki ochronne

W celu utrwalenia efektów po polerowaniu lakieru, stosujemy najnowocześniejsze ochronne powłoki ceramiczne do lakieru, felg, elementów szklanych i plastikowych. Zaawansowana technologia tych specjalistycznych preparatów doskonale zabezpiecza poszczególne elementy auta przed zabrudzeniami, a także przed mikrouszkodzeniami.

Dzięki odpychaniu brudu i cząsteczek wody, auto długo pozostaje czyste i lśniące, jest bardziej odporne na działanie różnych szkodliwych czynników takich jak sól drogowa, ptasie odchody, czy promieniowanie UV, czy chemia.

Godziny pracy :

Poniedziałek

09:00 – 17:00

Wtorek

09:00 – 17:00

Środa

09:00 – 17:00

Czwartek

09:00 – 17:00

Piątek

09:00 – 17:00

Sobota

08:00 – 14:00

Galeria